Hdpe ve Pe Boru Montaj Uygulamaları


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
Adres
Nisbetiye Mah. Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
HDPE Boru Montajı ve Yenileme
Kategori
İnşaat Taşeronluk İşleri, Bina Temeli, Altyapı İnşaat ve Yapım İşleri, Su ve Kanalizasyon İşleri
Tarih
09 Mar 2022
906 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

HDPE Boru Uygulamaları, Polietilen (PE) Boru Döşeme, HDPE Boru Montajı ve Yenileme, Endüstriyel Sistem Kurulumu, Bakım Hizmetleri, Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri hakkında bilgi almak, fabrika, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - mekanik tesisat uygulama çalışmaları için Flutech Mekanik'e başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Endüstriyel Borulama ve Proses İmalat işleri, Havalandırma, Mekanik ve Isıtma ve Soğutma Projeleri gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler geliştiriyoruz.

TSE ve İSO Kalite Belgeli Borulama İşleri, Profesyonel Havalandırma Teknolojileri ve İklimlendirme Mühendisliği gerektiren projeleriniz için her türlü bilgi ve dökümana alanında uzman teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Hdpe Boru İşçilik, Alt Yapı Uygulama İşleri, HDPE Boru Uygulamaları, Havalandırma Sistemleri Periyodik Kontrol, Endüstriyel Isıtma Sistemleri, Mekanik Tesisat, Chiller Isıtma ve Soğutma, Elektrikli Isıtma, VRV ve VRF Klima Sistemleri,Havalandırma kanalı, Hücreli Fanlar, Klima Santralleri, Isı Geri Dönüşüm, Jetcap, Filtreleme Elemanları