Heat Tracing Isıtıcı Kablo Uygulamaları


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
Adres
Nisbetiye Mah. Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
Isıtıcı Kablo (Heat Tracing) Hizmetleri
Kategori
Isıtma Soğutma Havalandırma Sistemleri, Isıtma Sistemleri
Tarih
09 Mar 2022
412 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Isıtıcı Kablo (Heat Tracing) Hizmetleri, Endüstriyel Sistem Kurulumu, Bakım Hizmetleri, Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri hakkında bilgi almak, fabrika, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - mekanik tesisat uygulama çalışmaları için Flutech Mekanik'e başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Boru Isıtma ve Tank Isıtma Sistemleri Uygulamaları, Endüstriyel Borulama ve Proses İmalat işleri, Havalandırma, Mekanik ve Isıtma ve Soğutma Projeleri gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler geliştiriyoruz.

TSE ve İSO Kalite Belgeli Endüstriyel Tesislerde Elektrikli Isı İzleme, Profesyonel Havalandırma Teknolojileri ve İklimlendirme Mühendisliği gerektiren projeleriniz için her türlü bilgi ve dökümana alanında uzman teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Elektrikli Heat Tracing, Proses Isıtma Çözümleri, Alt Yapı Uygulama İşleri, Havalandırma Sistemleri Periyodik Kontrol, Endüstriyel Isıtma Sistemleri, Mekanik Tesisat, Chiller Isıtma ve Soğutma, Elektrikli Isıtma, VRV ve VRF Klima Sistemleri,Havalandırma kanalı, Hücreli Fanlar, Klima Santralleri, Isı Geri Dönüşüm, Jetcap, Filtreleme Elemanları