İç Mimarlık Hizmetleri


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Senta Mimarlık
Yetkili
Sena Alpan Çetinkaya
Telefon
0 538 357 31 71 / 0 538 357 31 71
Adres
Florya Bakırköy / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
İç Mimarlık Tasarım Hizmetleri
Kategori
Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri, İç Mimarlık Hizmetleri
Tarih
19 Ağu 2023
121 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Türkiye'nin her yerine Modern Tarz Autocad İç Mimari Çizimler - 3D Modellemeler, Kat Planları ve Tüm Mimarlık Hizmetleri veriyoruz.

Otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - uygulama çalışmaları için Senta Mimarlık'a başvuralabilirsiniz.

En Ekonomik Mimari Tasarımların Hazırlanması, Avam Proje, Ön Mimari Proje Çizilmesi, Bina İç Mekan Tasarımı gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler üretebiliriz.

Tüm İç Mimarlık projeleriniz için her türlü teknik bilgi ve dokümana alanında uzman ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki Mimari Projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Online İç Mimarlık Hizmeti, Mağaza İç Mimari, Villa İç Mekan Tasarımları, Küçük Villa Dekorasyon, Modern Villa Dekorasyon, Lüks Villa İç Dekorasyon, Yazlık Villa Dekorasyonu, İnşaat Taahhüt Hizmetleri, Anahtar Teslim İnşaat, Anahtar Teslim Villa Yapımı, Anahtar Teslim Ev Yapımı, Mimari Çizim ve Proje, Anahtar Teslim Betonarme Ev, Prefabrik Ev Yapımı, Banyo Tadilatı, Mutfak Tadilatı, Komple Tadilat Hizmetleri, Anahtar Teslim Tadilat, İnşaat Taahhüt Hizmetleri Katar, Anahtar Teslim Müstakil Ev İnşaatı, Anahtar Teslim Villa Yapımı, Anahtar Teslim Ev Yapımı, Mimari Çizim ve Proje, Anahtar Teslim Betonarme Ev, Prefabrik Ev Yapımı, Otel Planı Autocad Çizimleri, Taslak Ev Çizimi, 3D Mimari Modelleme, 3D Mimari Görselleştirme Hizmeti, Online Dekorasyon ve İç Mimarlık Hizmeti, Mimari Tasarım Dubai, İç Mimari ABD, Peyzaj Tasarımı İngiltere, 3D Modelleme Fransa, Rendering, Yeşil Bina Tasarımı, Villa Tasarımı Azerbaycan, Villa Çizimi, Cafe Tadilat, Restaurant Design Concepts