Kalıp Demir Beton İşçiliği


RESİM YÜKLENİYOR
1
Firma
Sezer Yapı İnşaat
Yetkili
Muhammet Sezer
Telefon
0 534 054 00 35 / 0 507 378 08 36
Adres
Selvili Mah.4115 Sokak No:40/1 Karabağlar / İZMİR
Marka
Sezer Yapı Kalıp Demir Beton
Kategori
İnşaat Taşeronluk İşleri, Kalıp Demir Beton İşçiliği
Tarih
05 Oca 2020
42906 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Kalıp Demir Beton İşçiliği nasıl Yapılır? Konu ile alakalı firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Kalıp Demir Beton Fiyatları,işin maliyeti,beton dökümü işleri konularında hizmet alabilirsiniz.

İnşaat Kalıp Demir Beton işleri,söküm ve yıkım işçiliği tarafımızca sağlanmaktadır.

Kalıp Demir Beton Taşeronluğu,Alt Yapı hizmetleri ve spesifik işler için;

Demir Kalıp Ustaları,temel beton İşlerinde uzman ekiple hizmet verilmektedir.

Demir Beton Çelik Hasır,temel demir ve beton dökümü işi ne kadar sürer,ne zaman teslim alırız gibi konularda proje detaylarını öğrendikten sonra bilgilendirme yapılabilir.

Kalıp Demir Beton metrajı,iş hesabı için güvenilir İnşaat hizmetleri almakla,ekonomik,garantili iş yaptırabilirsiniz.

Kalıp Demir Beton ve Bina temeli işleri yapacağımız binanın önemli bölümlerindendir.

Temel demir mantolama temel demiri mantolama da dikkat etmemiz gereken konulardan biri temel demir hazırlanması statik projeye uygun olması bir diyeri ise temellerde alt kısma 5cm papayı üste 5cm papayı vermemiz bu 5cm paspayı sadece temellerde değildir demirin toprağa yakın olan kısımlarda kesinlikle 5cm paspayı uygulanır.çünkü toprak ve ya su demire temas ederse demirin ömrünü kısaltır buna dikkat etmemiz gerekir.Türkiye´de ki bina konut projelerinde temel veya perde hatılların da 5cm paspayı uygulanır katlardaysa 2,5cm paspayı uygulanır.Temel demiri statik projeye göre temel zemine uygulanır. Bur´da dikkat etmemiz gereken temele eklenecek olan kolon aks ölçülerini çok dikkatlice uygulamak.Temele eklenen kolonun önemli olmasının sebebi kolon temelle beraber üstkatlara kadar devam etmesi burda yapcağımız hata binaya statik olarak zarar vermektedir.Statik projedeki ölçüleri temel betonundan önce tekarar kontrol etmekte büyük fayda vardır..

Temel beton dökümünde çok dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.Bunların başında birincisi demir kontrolü (aks kontrolü) ve diğeri kalıp kontrolü.1. demir kontrolün de demirin projeye uygun yapılmasına dikkat etmemiz ve kolon akslarını tekrardan ölçülerini gözden geçirmemiz gerekir kolon filizlerin çapına sayısına dikkat etmemiz.2. Kalıp kontrolü kalıp kontrolün de dikkat etmemiz gereken husus kalıp takviyelerini kontrol etmek aksi takdirde betonun kalıp dışına akmasına sebep oluna bilir.Beton dökülürken vibratör tutmak da çok önemlidir çünkü betonda oluşan havayı vibratör le betonu sıkıştırarak havayı dışarı atmak gerekir.Betonun uzun ömürlü olması için vibratörü dikkatle tutmamız gerekir.

İzmir,İstanbul,Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneli yukarıdaki hizmetleri vermekteyiz.

İzmir Kalıp Demir Beton firmaları arasında saygın bir yer edinen firmamızın Aliağa,Balçova,Bayındır,Bayraklı,Bergama,Beydağ,Bornova,Buca,Çeşme,Çiğli,Dikili,Foça,Gaziemir,Güzelbahçe,Karabağlar,Karaburun,Karşıyaka,Kemalpaşa,Kınık,Kiraz,Konak,Menderes,Menemen,Narlıdere,Ödemiş,Seferihisar,Selçuk,Tire,Torbalı,Urla gibi ilçelerinde ki referans işlerimizi web sitemizden kontrol edebilirsiniz.