Klima Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Ekura Elektromekanik
Yetkili
Sezer Kartal
Telefon
0 216 266 35 34 / 0 532 264 02 89
Adres
Kısıklı Caddesi No:28 Kat: 1-2 Altunizade Üsküdar / İSTANBUL-ANADOLU
Marka
Klima Sistemleri
Kategori
Isıtma Soğutma Havalandırma Sistemleri, Isıtma Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Klima Sistemleri
Tarih
11 Eki 2023
4987 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Isıtma Soğutma Klima Sistemleri, Havalandırma Sistemleri, Sıhhi Tesisat Sistemleri ve Mekanik Malzeme Satışı hakkında bilgi almak için Ekura Elektromekanik'e başvurarak ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir başta olmak üzere fabrikalar, endüstriyel yapılar, yurtlar, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri, sağlık tesisleri, konutlar, alışveriş merkezleri, villalar ve oteller hizmet verdiğimiz kurumlar olarak öne çıkıyor.

Anahtar Teslim Isıtma Soğutma İşleri, Doğalgaz Hizmetleri ve Mekanik Tesisat işleri için de başvurabilir, Endüstriyel Otomasyon Sistemleri ve Mühendislik alanında uzman, titiz ve kaliteli teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı muhtelif bölgelerde yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de projelerinize bizimle start verebilirsiniz.

Etiketler:

Endüstriyel Klima Sistemleri, Isıtma Soğutma Sistemleri, Merkezi Klima Sistemleri (VRF), Fabrika VRF Klimaları, Konut VRF Klimaları, Otel Klima Sistemleri, Hastane Klima Sistemleri, Okul Klima Sistemleri