Konvansiyonel Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
1
Firma
Lider Sistem Mühendislik
Yetkili
Ömer Yasir Bağmancı
Telefon
0 312 485 04 54 / 0 532 200 02 87
Adres
Gazi Ünv. Gölbaşı Teknoplaza No:105 Gölbaşı / ANKARA
Marka
Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri
Kategori
Yangın Söndürme Sistemleri ve Hizmetler, Yangın Algılama ve Erken Uyarı Sistemleri
Tarih
03 Nis 2021
851 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Konvansiyonel Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri, en yeni akıllı teknolojik cihazlar kullanılarak keşif, ölçümleme, analiz ve raporlama işlemleri uzman mühendislik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğe uygun ve uluslararası normlarda NFPA, EN(ISO), FM GLOBAL, API, IP, GOST, TS EN-5414 ve/veya NFPA 72’ye uygun uygulama standartları baz alınarak sistem tasarımı yapılır. Yangın İhbar Sistemleri için Lider Sistem Mühendislik'e başvurabilirsiniz.

Hastane, konut, depo, avm, otel, okul, mağaza, sanayi yapıları gibi alanlarda Entegre Tesis Yönetimi, proje tasarımı, tesisat montaj, taahhüt işleri ve periyodik bakım hizmetlerini uzman kadromuzla projenizi her adımda denetleyerek sizlere sunuyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye'ye alanında uzman teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Konvansiyonel Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen iletişim kanallarımızı kullanınız. En uygun çözümlerle size yardımcı olalım.

Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri En Yaygın Yangın Algılama Sistemidir.

Konvansiyonel yangın algılama sistemleri ufak alanlarda etkilidir. Toplam metrekaresi 50 m2 – 100 m2 olan alanlarda kullanılması uygundur. Çoklu adetlerde maliyeti daha yüksektir. Çünkü maksimum 20-40 aralığında cihaz bağlanabilir.

Konvansiyonel yangın algılama sisteminde kablo geriye dönmez bu yüzden paneldeki hangi cihazın arızalandığını bulmak zordur. Bu yüzden çoklu dedektör seçiminde adresli yangın algılama sistemi kullanılmasını öneriyoruz.

Kısacası hayatımızın her noktasında algılama sistemleri kullanılmaktadır.

Keşif ve Projelendirme ve BOQ Hizmeti.

Tesise özel çözümleri sunmak için yanınızdayız.

Hidrolik Hesaplamalar & Sizler için uygun firma önerileri.

Sizler için her detayı düşünüyoruz.

7/24 Destek.

Sizleri cevapsız bırakmıyoruz.

Etiketler:

Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri, Yangın Güvenlik Danışmanlığı, Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri, Entegre Yönetilebilir Yangın Söndürme Takip Sistemi, Yangın Uyarı Sistemleri