Lüks Cafe Dekorasyon


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Senar Mimarlık
Yetkili
Serkan Şimşek
Telefon
0 553 049 50 75 / 0 553 049 50 75
Adres
Ulubat Sk. No:58 Siteler Altındağ / ANKARA
Marka
İç Mimari Projelendirme
Kategori
Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri, Mimarlık Hizmetleri, İç Mimarlık Hizmetleri, Villa Tasarım Hizmetleri
Tarih
06 Haz 2021
88 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Lüks Cafe Dekorasyon Fikirleri, Firmaya Özel Mimari Çözümler, İç Mekan Tasarımları ve Mimari Çizimlerin Hazırlanması hakkında bilgi almak, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - uygulama çalışmaları için Senar Mimarlık'a başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Yeni Nesil Cafe Dekorasyon, İç Mimari Projelendirme, İç Mekan Renovasyon, İnşaat Taahhüt işleri, Mimari Eskiz Çizimlerinin Hazırlanması, Konsept Mimari Proje Tasarımı, Mimari Ön Proje Çizilmesi, Mimari Avan Proje Hazırlanması, Mimari Uygulama Projesi gibi, her türlü özel tasarım gerektiren projelerinize alternatif çözümler üretiyoruz. Mimarlık ve Mühendislik projeleriniz için her türlü bilgi ve dokümana teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa illeri başta olmak üzere muhtelif bölgelerde yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki Mimari Projeye bizimle start verebilirsiniz.

Etiketler:

Cafe Restorant Dekorasyonları, Butik Cafe Dekorasyon, Cafe Dekorasyon, Konsept Cafe Tasarımları, Cafe Dekorasyon Aksesuarları, Küçük Cafe Dekorasyon Fikirleri, Butik Cafe Fikirleri, Renkli Cafe Dekorasyon, Otantik Cafe Dekorasyon, İç Mekan Tasarımları, İnşaat Taahhüt Hizmetleri, Anahtar Teslim İnşaat, Anahtar Teslim Villa Yapımı, Anahtar Teslim Ev Yapımı, Mimari Çizim ve Proje, Anahtar Teslim Betonarme Ev, Prefabrik Ev Yapımı