Mağaza ve Villa Tadilat İşleri


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 337 27 07 / 0 532 644 81 27
Adres
Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sk. Uygur İş Merkezi No:4/5 Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
Villa Tadilat Dekorasyon İşleri
Kategori
İnşaat Taahhüt Hizmetleri, Anahtar Teslim Villa Yapımı, Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri, Mimarlık Hizmetleri, Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri, Dekorasyon Hizmetleri
Tarih
09 Mar 2022
366 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Modern Tarz Mimari ile Yapılmış Villa Dekorasyonu, Ofis İç ve Dış Dekorasyon, Anahtar Teslim Ev İnşaatı, Betonarme Ev, Çelik Konstrüksiyon Ev, Prefabrik Ev Uygulamaları hakkında bilgi almak, prefabrik ev, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - mekanik tesisat uygulama çalışmaları için Flutech Mekanik'e başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Villa İnşaatı, Endüstriyel Tesis Projeleri, Hangar ve Depo gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler geliştiriyoruz.

İşyeri Tadilat - Dekorasyon ve İnşaat Taahhüt projeleriniz için her türlü bilgi ve dökümana alanında uzman teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Villa Dekorasyon, İnşaat Taahhüt Hizmetleri, Anahtar Teslim Villa Yapımı, Anahtar Teslim Betonarme Ev, Prefabrik Villa Yapımı, Komple Tadilat Hizmetleri, Anahtar Teslim Dekorasyon, Ofis Tadilatı