Metal Kenet Çatı


RESİM YÜKLENİYOR
0
Firma
KM Yapı
Yetkili
Kani Akkuş
Telefon
0 216 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
Adres
Turgut Özal Bulvarı Çekmeköy / İSTANBUL-ANADOLU
Marka
Metal Kenet Kaplama
Kategori
Çatı Kaplama Sistemleri ve Hizmetler, Metal Kenet Çatı Sistemleri
Tarih
15 Tem 2020
2143 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Metal Kenet çatı sistemleri, kenet çatı fiyatları ve diğer çatı uygulamaları konusunda teknik bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.En iyi metal kenet çatı yapımı işleri,farklı ürün seçenekleri,tasarım,satış ve montaj hizmeti kendi bünyemizdeki ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Metal Kenet Kaplama

Birçok metal malzeme ile uygulaması yapılabilen çatı sistemleri, tasarımcılara hafif, modern çizgilere sahip ve uzun ömürlü bir çatı sistemi olanağı tanır. Boyalı sac, alüminyum, titanyumlu çinko ve bakır sistemler ile gerçekleştirilebilen metal çatı uygulamaları farklı uygulama tekniklerine sahiptir.

Çatıda, uzun ömürlü, su almayacak şekilde detaylandırılmış, genleşmelere izin veren, su tahliyesi iyi planlanmış sistemlere en iyi örneklerden biri “Kenet Sistem” metal çatı kaplamalarıdır. En az %5 çatı eğimine uygulanabilen kenet sistem kaplamalar, rüzgardan az etkilenen, hafif çatılar tasarlanmasına yardımcı olur. Klasik kenet ve çift kenet sistem olarak uygulanabilen kenet sistemler, uzun çatı levhaların tek parça montajına izin verir. Her türlü detay ve birleşimi çözülmüş sistemlerin uygulama aşamasında özel makine, ekipman ve el aletleri kullanılır.

Kenet sistemler, en az malzeme firesi kullanılarak, 25 mm hadve yüksekliğine sahip, ortalama 400-500 mm genişliğinde levhaların birleşiminden oluşur. Gizli tespit klipsleri ile, sabit ve kayar şekilde montaj yapılır ve genleşmeye izin verir.

Metal çatı imalatlarında ayrıca ufak kare plakalardan oluşan metal shingle, geçmeli düz levhalar ve basamaklı step sistem gibi farklı modeller de uygulanabilir. Çatı eğimi, çatı formu ve levha uzunluklarına göre farklı sistemler seçilmektedir. Metal çatılar her türlü aksesuar montajına uygundur.

Eğrisel tonoz çatılarda, kubbe kaplamalarında kullanılabilmekte ve ayrıca uygulama sonrası (çatı eğimine bağlı olarak) üzerinde yürünebilmektedir.

Genelde kullanılan metal kalınlıkları: 0,50 – 0,80 mm arasındadır.

Etiketler:

Metal Kenet Çatı Sistemleri,Kenet Çatı Fiyatı,Aluminyum Kenet Çatı,Çatı Kaplama