Mimarlık Hizmetleri


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Senta Mimarlık
Yetkili
Sena Alpan Çetinkaya
Telefon
0 538 357 31 71 / 0 538 357 31 71
Adres
Florya Bakırköy / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
Tüm Mimarlık Hizmetleri
Kategori
Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri, Mimarlık Hizmetleri, İç Mimarlık Hizmetleri
Tarih
19 Ağu 2023
229 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Autocad Mimari Çizim - 3D Modelleme, Kat Planları ve Tüm Mimarlık Hizmetleri hakkında bilgi almak, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - uygulama çalışmaları için Senta Mimarlık'a başvuralabilirsiniz.
En uygun Mimari Tasarımların Hazırlanması, Avam Proje, Ön Mimari Proje Çizilmesi, Bina İç Mekan Tasarımı gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler üretebiliriz.
Mimarlık projeleriniz için her türlü teknik bilgi ve dokümana alanında uzman ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.
İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki Mimari Projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Mimari Tasarım, İç Mimari, Peyzaj Tasarımı, 3D Modelleme, Rendering, Yeşil Bina Tasarımı, Villa Tasarımı, Villa Çizimi, Cafe Tadilat, Restaurant Design Concepts, Fast Food İç Mimari, Yatak Odası Mimari Çizim, Çocuk Odası Tasarımı, Bebek Odası Mimari Tasarım, Salon İç Mimari Dekorasyonu, Avm Çizimi, Hastane Çizimi, Ofis Tasarımı, Otel Çizimi, Konut Çizimi, Şehir Planı Çizimi, Vaziyet Planı Mimari Proje