Otel Dekorasyon


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Senar Mimarlık
Yetkili
Senar
Telefon
0 553 ... .. .. / 0 553 ... .. ..
Adres
Ulubat Sk. Altındağ / ANKARA
Marka
Otel İç Mimari Dekorasyon
Kategori
Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri, Mimarlık Hizmetleri, İç Mimarlık Hizmetleri, Otel Tasarımı
Tarih
06 Haz 2021
637 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Otel Dekorasyon İşleri, Modern Otel Odası Çizimi ve Mimari Tasarım Hazırlanması hakkında bilgi almak, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - uygulama çalışmaları için Senar Mimarlık'a başvuralabilirsiniz.

En Ekonomik İç Mekan Tasarımı, Mimari Eskiz Çizimlerinin Hazırlanması, Konsept Mimari Proje Tasarımı, Mimari Ön Proje Çizilmesi, Mimari Avan Proje Hazırlanması, Mimari Uygulama Projesi gibi, her türlü özel tasarım gerektiren projelerinize alternatif çözümler üretiyoruz. Mimarlık ve Mühendislik projeleriniz için her türlü bilgi ve dokümana teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa illeri başta olmak üzere muhtelif bölgelerde yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki Mimari Projeye bizimle start verebilirsiniz.

Etiketler:

Otel Odası Dekorasyonu, Lüks Otel Dekorasyonu, Otel Mobilyaları, Otel Odası Konseptleri, Butik Otel Mobilyaları, Otel Proje Çizimi, İç Mimari Proje Uygulama, Komple İş Yeri Ofis Tadilatı, Anahtar Teslim Tadilat, Küçük Ofis Dekorasyonları, Ofis Dekorasyon Fiyatları, En Şık Ofis Tasarımları, Ofis Dekorasyon Modelleri, Ahşap Ofis Dekorasyon, Ofis İçi Dekorasyon, İnşaat Taahhüt Hizmetleri, Mimari Çizim ve Proje