Titanyum Çinko Kenet Çatı


RESİM YÜKLENİYOR
0
Firma
KM Yapı
Yetkili
Kani Akkuş
Telefon
0 216 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
Adres
Turgut Özal Bulvarı Çekmeköy / İSTANBUL-ANADOLU
Marka
Titanyum Çinko Kenet Kaplama
Kategori
Çatı Kaplama Sistemleri ve Hizmetler, Titanyum Çinko Çatı Kaplama
Tarih
15 Tem 2020
20264 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Titanyum çinko kenet çatı sistemleri, kenet çatı fiyatları ve diğer çatı uygulamaları konusunda teknik bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.En iyi Titanyum çinko kenet çatı yapımı işleri,alternatif ürün seçenekleri,tasarım,satış ve montaj hizmeti kendi bünyemizdeki ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Titanyum Çinko Kenet Kaplama

Titanyum Çinko Kaplama

EĞİM: Minimum 5% (3˚)

ALTYAPI DESTEK: Çam veya Ladin 18 mm pH 5 – 7 nötr malzeme

ÇATI KAPLAMA KATMAN KESİTLERİ

1) ÇITALI SİSTEM

2) KAPLAMA TAHTASI

3) KENET SİSTEM

4) MERTEK

5) YALITIM

6) AŞIK

Titanyum Çinko Kaplama

Titanyum Çinko, kendini doğal yollarla (çinko, hidro-karbonattan oluşan patina adı verilen bir tabaka oluşturarak) dış ortam koşullarına karşı koruyan demirsiz bir metaldir. Bu sayede çok uzun ömürlü (90 – 120 yıl) bir yapı malzemesidir.

7 farklı doğal renk (yüzey alternatifi) vardır. Natural Zinc (metalik görünümlü), Quartz Zinc (patinalı – füme gri görünümlü), Anthra Zinc (patinalı – mat siyah görünümlü), Pigmento Zinc Kırmızı (toprak kırmızı görünümlü), Pigmento Zinc Kahve (ağaç kabuğu görünümlü), Pigmento Zinc Mavi (kül mavi görünümlü), Pigmento Zinc Yeşil (yosun yeşil görünümlü) Çok esnek ve aynı zamanda çok dayanıklı olan Titanyum Çinko, en karmaşık olan tasarım formlarını kolaylıkla alıyor, hiçbir çatlamaya uğramadan 180° bükülebiliyor.Günümüzün mimarisine yapılarda kompleks ve şaşırtıcı şekillerin oluşmasına olanak tanıyarak katkıda bulunuyor.

Etiketler:

Titanyum Çinko Çatı ve Cephe Sistemleri, Metal Kenet Çatı Sistemleri,Kenet Çatı Fiyatı,Aluminyum Kenet Çatı,Çatı Kaplama