Veri Merkezi Yangın Söndürme Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
1
Firma
Lider Sistem Mühendislik
Yetkili
Ömer Yasir Bağmancı
Telefon
0 312 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
Adres
Gazi Ünv. Gölbaşı / ANKARA
Marka
Data Center Yangın Söndürme
Kategori
Yangın Söndürme Sistemleri ve Hizmetler, FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Gazlı Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri
Tarih
03 Nis 2021
756 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Veri Merkezi Yangın Söndürme Sistemleri, en yeni akıllı teknolojik cihazlar kullanılarak keşif, ölçümleme, analiz ve raporlama işlemleri sonrası uzman mühendislik ekibimiz tarafından uygulaması yapılmaktadır.

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğe uygun ve uluslararası normlarda NFPA, EN(ISO), FM GLOBAL, API, IP, GOST, TS EN'e uygun uygulama standartları baz alınarak sistem tasarımı yapılır. Hasarsız Yangın Söndürme Sistemleri için Lider Sistem Mühendislik'e başvurabilirsiniz.

Entegre Tesis Yönetimi, proje tasarımı, tesisat montaj, taahhüt işleri ve periyodik bakım hizmetlerini uzman kadromuzla projenizi her adımda denetleyerek sizlere sunuyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye'ye alanında uzman teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Data Center Çözümleri - Entegre Bina Kontrol Sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen iletişim kanallarımızı kullanınız. En uygun çözümlerle size yardımcı olalım.

Keşif ve Projelendirme ve BOQ Hizmeti.

Tesise özel çözümleri sunmak için yanınızdayız.

Hidrolik Hesaplamalar & Sizler için uygun firma önerileri.

Sizler için her detayı düşünüyoruz.

7/24 Destek.

Sizleri cevapsız bırakmıyoruz.

Etiketler:

Data Center Çözümleri, FM 200 Gazlı Söndürme Sistemi, Akıllı Söndürme Sistemleri, Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri, Yangın Güvenlik Danışmanlığı, Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri, Entegre Yönetilebilir Yangın Söndürme Takip Sistemi, Yangın Uyarı Sistemleri