Villa Havuz Yapımı


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Yıldız Havuz
Yetkili
Mehmet Hayri Akıncı
Telefon
0 216 395 79 64 / 0 532 287 88 52
Adres
Postahane Mahallesi Salih Efendi Sokak No:6/1 Tuzla / İSTANBUL-ANADOLU
Marka
Villa Havuz İmalat ve Yapımı
Kategori
Havuz Sistemleri, Havuz İmalatı, Otel Havuz Yapımı, Villa Havuz Yapımı
Tarih
30 Tem 2023
295 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Villa havuz imalatı, yapım maliyetleri, havuz temel demir işçiliği ve betonlama süreci, açık ve kapalı yüzme havuz suyunun pH’sini ayarlama, sularının hijyenik şartlara uygunluğu, havuz filtrasyon sistemi kurulumu, bakım hizmetleri hakkında bilgi almak; villa, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, lüks villa, endüstriyel yapı, eğitim ve sağlık tesisleri gibi projelerinizde havuz yer keşfi - inşaat uygulama çalışmaları için Yıldız Havuz'a başvuralabilirsiniz.

En ekonomik yüzme havuzu inşaatı , havalandırma sistemi, havuz suyu ve havuz kimyasalları, yüzme, serinleme, eğlenme veya spor amaçlı kullanılan; tabanı, duvarları, taşma kanalları, rezerv deposu su kalitesini etkilemeyen ve güvenlik gereklerini yerine getiren uygun malzeme ile kaplama işlemleri gibi her türlü özel çalışma gerektiren havuz yapımına alternatif çözümler üretiyoruz.

Standartlara uygun kaliteli işçilik, profesyonel havuz aydınlatma ve havalandırma gerektiren havuz projeleriniz için her türlü bilgi ve dökümana uzman teknik ekibimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız tüm referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki yüzme havuzuna bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Saudi Arabia Lüks Villa Havuz İmalatı, Mısır , Libya , Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Qatar, Katar, Bahrain, Kahire, İskenderiye, Fas, Kazablanka, Sudan , Hartum, Fas, Rabat, Cezayir, Tunus, Ürdün , Amman, Şarm El-Şeyh, Riyad, Doha Sauna, Villa Havuz Yapımı, Malikane Havuzu