VRV - VRF ve Mekanik Malzeme Satışı


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
Adres
Nisbetiye Mah. Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri
Kategori
Isıtma Soğutma Havalandırma Sistemleri, Isıtma Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Havalandırma Sistemleri
Tarih
09 Mar 2022
481 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

VRV & VRF Klima, Fabrika Klima Sistemleri ve Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemi fiyatları hakkında bilgi almak, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - mekanik tesisat uygulama çalışmaları için Flutech Mekanik'e başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Sanayi Tipi Klima, Endüstriyel Soğutma Sistemleri, Isıtma ve Soğutma Projeleri, Havalandırma ve tüm İklimlendirme Sistemleri gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler geliştiriyoruz.

İklimlendirme Teknolojisi ve Mühendislik gerektiren projeleriniz için her türlü bilgi ve dokümana alanında uzman teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Endüstriyel Isıtma Sistemleri, Ticari Klimalar, Havalandırma Sistemleri, Mekanik Tesisat, Chiller Isıtma ve Soğutma, Elektrikli Isıtma, VRV ve VRF Klima Sistemleri