Yangın Güvenlik Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
1
Firma
Lider Sistem Mühendislik
Yetkili
Ömer Yasir Bağmancı
Telefon
0 312 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
Adres
Gazi Ünv. Gölbaşı / ANKARA
Marka
Yangın ve Tesis Danışmanlık Hizmetleri
Kategori
Yangın Söndürme Sistemleri ve Hizmetler, Yangın Güvenlik Sistemleri
Tarih
03 Nis 2021
631 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Yangın Güvenlik Sistemleri, en yeni akıllı teknolojik cihazlar kullanılarak keşif, ölçümleme, analiz ve raporlama işleri uzman mühendislik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğe uygun NFPA, EN(ISO), FM GLOBAL, API, IP, GOST standartlarında Yangın Söndürme Sistemleri Danışmanlık Hizmeti için Lider Sistem Mühendislik'e başvurabilirsiniz.

Hastane, konut, avm, otel, okul, mağaza, sanayi yapıları gibi projelerinizde Entegre Tesis Yönetimi, proje tasarımı, tesisat montaj, taahhüt işleri ve periyodik bakım hizmetlerini uzman kadromuzla her adımda denetleyerek sizlere sunuyoruz.

İstanbul, Ankara , İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye'ye alanında uzman teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yangın Güvenlik Sistemleri hakkında bilgi için lütfen iletişim kanallarımızı kullanınız. En uygun çözümlerle size yardımcı olalım.

Keşif ve Projelendirme ve BOQ Hizmeti.

Tesise özel çözümleri sunmak için yanınızdayız.

Hidrolik Hesaplamalar & Sizler için uygun firma önerileri.

Sizler için her detayı düşünüyoruz.

7/24 Destek.

Sizleri cevapsız bırakmıyoruz.

Etiketler:

Yangın Danışmanı, Yangın Tesisatı Projesi, Mekanik Tesisat, Yangın Tesisatı Tasarımı, Yangın Tesisatı Hesabı, Yangın Dolabı Hesabı, Yangın Tesisatı Uygulamaları, Data Center Çözümleri, FM 200 Gazlı Söndürme Sistemi, Akıllı Söndürme Sistemleri, Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri, Yangın Güvenlik Danışmanlığı, Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri, Entegre Yönetilebilir Yangın Söndürme Takip Sistemi, Yangın Uyarı Sistemleri