Yangın Söndürme Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 337 27 07 / 0 532 644 81 27
Adres
Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sk. Uygur İş Merkezi No:4/5 Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri
Kategori
Yangın Söndürme Sistemleri ve Hizmetler, FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Gazlı Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri, Köpüklü Yangın Söndürme Sistemleri, Sulu Yangın Söndürme Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri
Tarih
09 Mar 2022
284 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri, Endüstriyel Sistem Kurulumu ve Bakım Hizmetleri hakkında bilgi almak, fabrika, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - mekanik tesisat uygulama çalışmaları için Flutech Mekanik'e başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Sprinkler Söndürme Sistemi ve Mekanik Projeler gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler geliştiriyoruz.

TSE ve İSO Kalite, Belgeli Yangın Tesisatı ve Teknik Mühendislik gerektiren projeleriniz için her türlü bilgi ve dökümana alanında uzman teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yangın Güvenlik Danışmanlığı, Yangın Söndürme Sistemi, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri, Yangın Hidrant Sistemi, Sprinkler Söndürme Sistemi, Köpüklü Söndürme Sistemi, Water-Mist Söndürme Sistemi, Gazlı Söndürme Sistemleri, FM200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemi, Novec 1230 Gazlı Söndürme Sistemi, İnert Gazlı Söndürme Sistemi, Aeresol Gazlı Söndürme Sistemi, CO2 Gazlı Söndürme Sistemi, Pano İçi Söndürme Sistemi, Mikro Söndürme Sistemleri, Mutfak Yangın Söndürme Sistemleri, Davlumbaz Söndürme Sistemleri