Yangın Tesisatı Projelendirme


RESİM YÜKLENİYOR
1
Firma
Lider Sistem Mühendislik
Yetkili
Ömer Yasir Bağmancı
Telefon
0 312 485 04 54 / 0 532 200 02 87
Adres
Gazi Ünv. Gölbaşı Teknoplaza No:105 Gölbaşı / ANKARA
Marka
Yangın Tesisatı Uygulamaları
Kategori
Yangın Söndürme Sistemleri ve Hizmetler, Yangın Tesisatı Projelendirme
Tarih
03 Nis 2021
419 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Yangın Tesisatı Projelendirme, en yeni akıllı teknolojik cihazlar kullanılarak keşif, ölçümleme, analiz ve raporlama işlemleri sonrası uzman mühendislik ekibimiz tarafından uygulaması yapılmaktadır.

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğe uygun ve uluslararası normlarda NFPA, EN(ISO), FM GLOBAL, API, IP, GOST, TS EN'e uygun uygulama standartları baz alınarak sistem tasarımı yapılır. Entegre Yangın Söndürme Sistemleri için Lider Sistem Mühendislik'e başvurabilirsiniz.

Hastane, konut, depo, avm, otel, okul, mağaza, sanayi yapıları gibi alanlarda Entegre Tesis Yönetimi, proje tasarımı, tesisat montaj, taahhüt işleri ve periyodik bakım hizmetlerini uzman kadromuzla projenizi her adımda denetleyerek sizlere sunuyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye'ye alanında uzman teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yangın Tesisatı Projelendirme - Yangın Tesisatı Uygulamaları fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen iletişim kanallarımızı kullanınız. En uygun çözümlerle size yardımcı olalım.

Keşif ve Projelendirme ve BOQ Hizmeti.

Tesise özel çözümleri sunmak için yanınızdayız.

Hidrolik Hesaplamalar & Sizler için uygun firma önerileri.

Sizler için her detayı düşünüyoruz.

7/24 Destek.

Sizleri cevapsız bırakmıyoruz.

Etiketler:

Yangın Tesisatı Projesi, Mekanik Tesisat, Yangın Tesisatı Tasarımı, Yangın Tesisatı Hesabı, Yangın Dolabı Hesabı, Yangın Tesisatı Uygulamaları, Data Center Çözümleri, FM 200 Gazlı Söndürme Sistemi, Akıllı Söndürme Sistemleri, Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri, Yangın Güvenlik Danışmanlığı, Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri, Entegre Yönetilebilir Yangın Söndürme Takip Sistemi, Yangın Uyarı Sistemleri