MANŞET HABERLER

Mimar Emre Arolat İmzalı Nef Reserve Gölköy Konforlu Bir Yaşam Sunuyor

Toplam okunma sayısı: 1113
22 May 2022
Mavi ile yeşilin mükemmel uyumuna ev sahipliği yapan Demirbükü koyunda özenle hazırlanmış 50 seçkin villanın yer aldığı Nef Reserve Gölköy’de yaşam Haziran’da başlıyor.

Hiçbir ağaca dokunulmadan tasarlanan, sakin ve huzurlu atmosferi ile kapılarını açmaya hazırlanan Nef Reserve Gölköy, Ege Denizi’nin engin manzarasına hakim konumu ile öne çıkıyor.

Nef’in uluslararası ödüllü Mimar Emre Arolat ile doğayı ve ağaçları koruma altına alarak hayata geçirdiği Nef Reserve Gölköy, yüzyıllık zeytin ağaçlarının arasına gizlenen yüksek tavanlı ve ferah 50 özel villası ile sofistike ve benzersiz bir yaşamın kapılarını aralıyor. Bodrum’un en gözde, bakir koyunda antik zeytin ağaçları arasından dipsiz deniz manzarasına ve sonsuz maviliğe sahip gökyüzüne bakan Nef Reserve Gölköy, 46 bin metrekare alanda konumlanıyor. Büyüklükleri 1707 m2’ ye varan lüks villalar, özel havuz ve terasları ile ormanın içinde, Ege denizinin büyüleyici manzarasına karşı, serin aylar için düşünülmüş şömineleri, sakin ve huzurlu atmosferi ile 365 gün konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Haber: Editör