YARIŞMA - ÖDÜL HABERLERİ

Polin Waterparks ''Avrupa'nın En İyileri'' Ödül Töreninden 9 Ödül ile Döndü!

Toplam okunma sayısı: 1311
05 Eki 2019
Alman Kirmes & Park Revue dergisi tarafından, Avrupa tema park endüstrisindeki girisimci ruhu ve inovasyonu desteklemek için 2012 yılından beri "Eğlence Parkı ve Atraksiyonları" alanında en dikkat çeken ürünlerin ödüllendirildiği "Avrupa'nın En İyileri" ödül töreni (European Star Awards), bu yıl Paris'te IAAPA Expo Europe fuarı ile es zamanlı olarak düzenlendi.

14 farklı kategoride Avrupa'da eğlence sektöründe essiz ve standardın dısında tasarımlarıyla alanındaki birçok ürünü geride bırakmıs tasarımları onurlandırmak adına bağımsız ve alanında uzman jürilerin değerlendirmesi sonucunda verilen ödüller 16 Eylül 2019'da Paris Parc Asterix'de düzenlenen gecede sahiplerini buldu. Daha önce de birçok uluslararası ödüle sahip olan Polin Waterparks imzalı King Cobra Su Kaydırağı bu yıl da ödüle layık görüldü ve sekizinci kez listede ilk sırada "En İyi Su Kaydırağı" olarak yerini aldı.

Polin Waterparks Pazarlama ve Kurumsal İletisim Direktörü Sohret Pakis, "Bu prestijli ödüle 8. kez farklı kategorilerde layık görülmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Özellikle en iyi su kaydırağı ödülüne bu ödüller verilmeye basladığından beri hep 1. olarak layık görülmek tarifsiz. Biz, ekipçe bu yola yeni fikirleri, ilhamı, inovasyonu rehber bilip çıktık. Ekibimizin her bir parçası, yüreğiyle bu yolculukta var oldu, oluyor. Ayrıca bu yolculuğumuzda tasarladığımız sunduğumuz ürün ve projelere güvenip, bizimle yola çıkan tüm müsterilerimize de sonsuz tesekkürler! Bu ödüller bizim yüreğimizi koyduğumuz bu yolda hepimize umut. Tüm kazananları tebrik ediyorum." diyerek ödül ile ilgili mutluluklarını dile getirdi.

Bunun yanında üçüncü sırada Polin Waterparks'ın bu yıl Hırvatistan'da Istralandia su parkında kurulumu gerçeklestirilen Space Combo, Rixos Premium Tekirova'da yer alan Surf Safari Su Kaydırağı da dördüncü kez "En İyi Su Kaydırakları" ödülüne layık görülerek listede besinci sırayı aldı. Ayrıca 2018 yılında Aqualand Frejus su parkında kurmus olduğu, imza tasarımlı interaktif bir yarıs kaydırağı olan Storm Racer su kaydırağı da listede dokuzuncu sıraya yerlesmis oldu. Böylece Polin Waterparks, en iyi 10 su kaydırağının ödüllendirildiği gecede dört imza kaydırağı ile listeye girdi. İlaveten geçen yıl Slovakya'da kurulumu gerçeklesen 4 kisilik, yüksek kapasiteli bir kaydırak olan Family Turbolance (Mega Delphin) ve Almanya'da bulunan, dünyanın en büyük kapalı su parklarından biri olan Tropical Islands için özel tasarladığı interaktif su oyun grubu da '' En İyi Aile Su Kaydırağı'' ödülüne layık görüldü.

Su kaydırakları ile birlikte değerlendirilen parklar arasında da Polin Waterparks imzalı kaydıraklara sahip Antalya'da bulunan The Land of Legends Tema Park, Almanya'da bulunan Tropical Islands Resort ve Antalya'da bulunan Rixos Premium Tekirova, "En İyi Su Parkı" ödüllerinin sahibi oldu. Teknoloji, inovasyon ve kaliteden ödün vermeden sektöründeki öncülüğünü sürdüren ve globalden büyük su kaydırakları üreticilerinden biri olan Polin Waterparks'ın basarılı çalısmalarının partnerleriyle de bu sekilde takdir görmesi büyük mutluluk yarattı.

Haber: Editör