FUAR TOPLANTI BULUŞMA EĞİTİM

Yurtbay Seramik Coverings Fuarı'nda Amerika Seramik Pazarının Nabzını Tutacak

Toplam okunma sayısı: 1176
07 Tem 2021
30 yılı aşkın bir süredir düzenlenen ve seramik sektörüne yön veren fuarların başında gelen Coverings bu yıl misafirlerini ve seramik sektöründeki profesyonelleri 7 - 9 Temmuz tarihleri arasında Orange Country Convention Center / Orlando, Florida’da ağırlayacak.

Türkiye seramik sektörünün önde gelen markalarından biri olan Yurtbay Seramik en yeni ve trend serilerini Coverings Fuarı’nda misafirleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Coverings’te Amerika pazarına hitap eden inovatif ve farklı teknik özelliklere sahip birçok yeni serisini tanıtacak.

40’tan fazla ülkenin katılım sağladığı fuar, yer ve duvar karolarındaki son trendleri, renkleri, ebatları, farklı kullanım alanları ve teknikleri ise yakından tanıma fırsatı sunuyor. Yurtbay Seramik, 30x30, 33x33, 21,5x25, 60x60, 60x20, 6,2x20, 60x120 gibi birçok farklı ebattaki en yeni serilerini tanıtıyor olacak. Amerika pazarının dinamiklerine uygun, kaliteli ve öncü tarzıyla stand 441’de yer alacak olan Yurtbay Seramik bu yıl fuara katılım sağlamanın da heyecanı içinde. Doğal taş, doğal mermer dokusunun hakim olacağı Yurtbay Seramik standı Amerika pazarının nabzını tutuyor olacak. Coverings Fuarı, pandemi ardından yapılan ilk fuar olması ve sektördeki konumu gereği, Kanada ve Güney Amerika'dan gelen ziyaretçilerin de ilgisini çekmesi sebebiyle bu yıl seramik sektörü için oldukça önem taşıyor.

Haber: Editör